<
<
<
<
<
>
>
>
>
>

Dotaz uživatele ...pro experty

DOTAZ UŽIVATELE:

Dobrý den,

Vloni jsem provedl upgrade programu PŘÍTELKYNĚ 1.0 na volně šiřitelnou verzi MANŽELKA 1.0 . Program nečekaně spustil nepublikovaný proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to program Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootovaní systému. Ostatní dosud bezproblémové programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat. Při jejich spuštění se systém nekontrolovaně hroutí. Zdá se, že prg.Manželka 1.0 nejde odinstalovat ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně.

Můžete mi někdo poradit?

------------------------------------------------------------------


ODPOVĚĎ:

Vážený uživateli,
toto je velmi častý problém. Mnoho lidi přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškozeni systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0 resp.Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty, s následným kolapsem systému.. Jediná možnost jak se vyhnout problémům je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně.. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat vaše známe. Ještě dodáváme, abyste si dal pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchyně 6.4. !!!

S pozdravem FamilySoft
Známka:1
Zobrazeno:4650x
Přidala:Jia
Oznámkuj jako ve škole:

addMáš-li nějakou poznámku či myšlenku k příspěvku a chceš ji s námi sdílet, klikni na plusko vpravo. Předem ti moc díkec!

Komentáře

...by Muchylin
VRS.czCDstojany.czPSPad.comSuperLink.czRodinný dům v Blansku na prodejTOPlist